DM40 SGA BT

DM40 SGA BT

Trzysilnikowy odkurzacz zasilany BATERYJNIE o dużej sile ssącej i dużym przepływie powietrza, doskonale przystosowany do zbierania wszelkich nieczystości.

Głowica z silnikami by-pass 24V jest bardzo dobrze wytłumiona dla zmniejszenia poziomu hałasu oraz tak zaprojektowana by nie wzbudzać pyłu wydmuchiwanym powietrzem. Na głowicy znajdują się trzy włączniki które niezależnie uruchamiają silniki ssące.

Zegarowy wskaźnik podciśnienia pozwala na stałą kontrolę procesu odsysania a kontrolka świetlna pozwala na szybkie zdiagnozowanie zapełnienia filtra. Wysoka skuteczność odsysania, bardzo duża wydajność filtrowania, wyjmowany zbiornik na kółkach i urządzenie oczyszczające filtr to tylko niektóre z jego zalet.

Zespół filtracyjny umieszczony jest wewnątrz obudowy stalowej. Odkurzacz wyposażony jest w poliestrowy filtr kieszeniowy o dużej powierzchni filtrującej (20 000 cm2) i wysokiej skuteczności zatrzymywania nieczystości do 3 mikronów.

System trzepania filtra pozwala na szybkie, skuteczne i bezpyłowe wyczyszczenie filtra.

Wlot o średnicy 80 mm (możliwe redukcje do 40mm) jest usytuowany poniżej filtra głównego co pozwala na bezproblemowe zbieranie nieczystości bez obawy o uszkodzenie filtra.

Zbiornik o pojemności 50 litrów umieszczony jest na obrotowych kołach transportowych ułatwiających transport nieczystości do miejsca składowania. Nieczystości mogą być zbierane bezpośrednio do zbiornika lub do worków foliowych.

Wózek transportowy odkurzacza jest wyposażony w cztery obrotowe koła transportowe w tym dwa skrętne i jedno z hamulcem.

+ Generuj plik PDF produktu + Dodaj do porównania
Parametry
Zamów prezentację
Dane techniczne
Zasilanie [V] 24
Silniki by-pass [szt.] 3
Moc [kW] 1,05
Podciśnienie [mmH2O] 1800
Przepływ powietrza [m3/h] 450
Powierzchnia filtra [cm2] 20 000
Klasa filtracji [CAT/BIA mikron] L>3
Pojemość zbiornika [L] 4
Wymiary [cm] 58x90x125