MTL802 WD

MTL802 WD

MTL 802 WD to dwusilnikowy odkurzacz o potężnej sile ssącej i bardzo dużym przepływie powietrza, doskonale przystosowany do zbierania wszelkich nieczystości zarówno stałych jak i płynnych.

Stalowa głowica z silnikami by-pass jest bardzo dobrze wytłumiona dla zmniejszenia poziomu hałasu.
Na głowicy znajdują się dwa włączniki które niezależnie uruchamiają silniki ssące. Dwa uchwyty umieszczone po obu stronach głowicy pozwalają na łatwe jej zdjęcie w celu wymiany filtra.

Zegarowy wskaźnik podciśnienia pozwala na stałą kontrolę procesu odsysania i szybkie zdiagnozowanie zapełnienia filtra.

Zespół filtracyjny umieszczony jest wewnątrz zbiornika. Standardowy, poliestrowy jest wyjątkowo skuteczny i zbiera nieczystości wielkości 3 mikronów.

Zbieranie dużych ilości nieczystości płynnych możliwe jest dzięki zastosowaniu profesjonalnego zaworu pływakowego odcinającego możliwość ssania po zapełnieniu zbiornika.
Wlot nieczystości o średnicy Ø 80mm z deflektorem stalowym chroni filtr przed bezpośrednim uderzeniem wpadających nieczystości. Możliwe jest stosowanie węży ssących o średnicy Ø 80 – 40 mm.

Zbiornik o pojemności 80 litrów umieszczony jest na obrotowych kołach ułatwiających transport nieczystości do miejsca składowania.

Zawór spustowy umieszczony w dolnej części zbiornika, pozwala na szybkie opróżnienie odkurzacza z zanieczyszczeń płynnych.

+ Generuj plik PDF produktu + Dodaj do porównania
Parametry
Zamów prezentację
Dane techniczne
Zasilanie [V] 230
Silniki by-pass [szt.] 2
Moc [kW] 2,3
Podciśnienie [mmH2O] 2500
Przepływ powietrza [m3/h] 360
Powierzchnia filtra [cm2] 8 000
Klasa filtracji [CAT/BIA mikron] L>3
Pojemość zbiornika [L] 10
Wymiary [cm] 50x48x108